AKTUALNOŚCI
 
XXXVIII Memoriału Bożeny Kurek w tenisie stołowym

2019-03-12

Wyniki memoriału

Poniżej publikujemy wyniki XXXVIII Memoriału Bożeny Kurek w tenisie stołowym, który odbył się we Wtórku w dniu 2 marca 2019 roku.



Kategoria: Chłopcyur. w latach 2001-2005

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Klimek Piotr

LKTS ZENIT Międzybórz

2

Ciesielski Roch

UKS PROSNA Grabów

3

Talar Wiktor

UKS ŻAKI Taczanów

4

Baranowski Robert

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

5

Waszyński Kacper

SPÓŁDZIELCA Kobylin

6

Nowak Wojciech

LKS ORZEŁ Wysock Wielkie (Akademia TS)

7-8

Dymacz Michał

LKS Gorzyce Małe

 

Maćkowiak Lucjan

SPÓŁDZIELCA Kobylin

9-12

Bednarek Bartosz

LKTS ZENIT Międzybórz

 

Binek Michał

LKS ORZEŁ Wysock Wielkie (Akademia TS)

 

Setecki Jan

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

 

Ustianowski Bartłomiej

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

13-16

Bączyński Szymon

UKS MARATON Moskurnia

 

Kowalski Kamil

UKS ŻAKI Taczanów

 

Nędzyński Kacper

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

 

Rusek Oliwier

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

16-17

Biały Paweł

LKS ORZEŁ Wysock Wielkie (Akademia TS)

 

Nowak Marcin

UKS TĘCZA Lamki


Kategoria OPENMĘŻCZYZN

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Klimek Piotr

LKTS ZENIT Międzybórz

2

Skonieczny Łuaksz

LKTS ZENIT Międzybórz

3

Zieleziński Patryk

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

4

Śmiechowski Wojciech

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

5

Ciesielski Roch

UKS PROSNA Grabów

6

Klimek Damian

LKTS ZENIT Międzybórz

7-8

Kostrzewa Patryk

LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin

7-8

Kopytek Adam

KTS Sieradz

9-12

Binek Michał

LKS ORZEŁ Wysock Wielkie

 

Gola Grzegorz

UKS Gorzyce Małe

 

Grabowski Dariusz

UKS PROSNA Grabów

 

Miazek Konrad

Krotosz Krotoszyn

13-16

Mielcarek Andrzej

LKS ORZEŁ Wysock Wielkie

 

Olejnik Przemysław

UKS MARATON Moskurnia

 

Sobczyński Michał

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

 

Waszyński Kacper

Spółdzielca Kobylin

17-19

Nowak Wojciech

LKS ORZEŁ Wysock Wielkie

 

Szymoszczyk Dawid

Olszowa


Kategoria OPEN KOBIET

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Wachowiak Klaudia

LKS Spółdzielca Kobylin

2

Mielcarek Paulina

UKS MARATON Moskurnia

3

Zawiasa Oliwia

ULKS Łobudzice

4

Krystyna Michalak

LKS BARYCZ Przygodzice

5

Klimek Angelika

LKTS ZENIT Międzybórz

6

Kaman Halina

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie


Kategoria WETERAN (ur. 1979 i starsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Wachowiak Robert

LKS SPÓŁDZIELCA Kobylin

2

Kasendra Jan

Kępno

3

Przygoda Jerzy

UKS PIAST Ostrzeszów

4

Szwajkowski Witold

LKS BARYCZ Przygodzice

5

Grzelski Sławomir

KTOROSZ Krotoszyn

6

Nykiel Ryszard

LKS BARYCZ Przygodzice

7-8

Pokusiński Rafał

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Radajewski Tadeusz

KTOROSZ Krotoszyn

9-12

Gołębiewski Adrian

Wysocko Wielkie

 

Nowak Paweł

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

 

Poprawski Dariusz

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

 

Przybylak Zenon

LKS BARYCZ Przygodzice


Content Management Powered by CuteNews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
     
 

Copyright© 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone Webmaster Paweł Musieł

 
The best way to speak english fluently is to speak as often as possible.