AKTUALNOŚCI
 
XXVI Memoriał Teodora Anioły w Szczurach

2019-07-22

Kolekcjonerzy zwycięstw

Po raz dziewiąty w historii piłkarze Centry Ostrów wygrali w Memoriale Teodora Anioły w piłce nożnej. W minioną sobotę na boisku piłkarskim w Szczurach wystąpili seniorzy, amatorzy, żacy oraz drużyny old-boys.

W turnieju głównym seniorów wystąpiły tylko trzy drużyny: Centra Ostrów, Raszkowianka Raszków i Ogniwo Łąkociny. Ostrowianie pokonali Ogniwo 3:0 oraz zremisowali 1:1 z Raszkowianką. Druga lokata przypadła piłkarzom z Łąkociny, którzy pokonali raszkowską jedenastkę 2:1. Dwie nagrody indywidualne przypadły także graczom Centry. Szymon Maj okazał się najlepszym bramkarzem, a Jakub Michalski – najlepszym strzelcem.

Miejscowa drużyna Huraganu triumfowała w turnieju drużyn amatorskich. Gospodarze pokonali Orzeł Wysocko Wielkie 3:0 oraz zremisowali z ekipą Las Kuczków 1:1. W meczu Lasu z Orłem padł bezbramkowy remis. Najlepszym strzelcem został Patryk Adamski (Huragan), a najlepszym bramkarzem Patryk Kaźmierczak.

Jeśli chodzi o drużyn old-boys to tutaj po raz kolejny najlepsi byli piłkarze Andrzeja Kryjoma, którzy w pokonanym boju pozostawili: Raszkowiankę Raszków oraz Rolbud Lubomierz.

Pięć drużyn wystąpiło w kategorii żaków. Turniej ten był przeznaczony dla chłopców urodzonych w 2010 roku. Tutaj turniej odbył się w formie zabawy i nie były zapisywane wyniki, a także liczone punkty. Wypada wspomnieć, że udział w nim wzięły takie zespoły jak: Centra Ostrów, OKS I Ostrów, OKS II Ostrów, KUKS Zębców i Gorzyczanka Gorzyce Wielkie.

 Piotr Musieł

Content Management Powered by CuteNews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
     
 

Copyright© 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone Webmaster Paweł Musieł

 
The best way to speak english fluently is to speak as often as possible.