AKTUALNOŚCI
 
XXIX Memoriał Bożeny Kurek w tenisie stołowym

07-03-2020

Wyniki memoriału

We Wtórku odbył się XXIX Memoriał Bożeny Kurek w tenisie stołowym. W siedmiu kategoriach udział wzięło 131 osób. Głównym organizatorem sportowych zmagań był Terenowy Klub Olimpijczyka imienia Mariana Matysiaka w Wysocku Wielkim.


 Wyniki


Kategoria: Chłopcy  ur. 2007 r. i młodsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Mielcarek Franciszek

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

2

Grzeliński Mateusz

UKS MARATON Moskurnia

3

Błoch Filip

SP Grabów nad Prosną

4

Łacina Nikodem

SP Grabów nad Prosną

5

Doktór Jan

UKS Tęcza Lamki

6

Płonka Dawid

UKS Tęcza Lamki

7-8

Grzeliński Piotr

UKS MARATON Moskurnia

 

Sieradzki Szymon

UKS PIAST Ostrzeszów

9-12

Barański Szymon

LKS Gołuchów

 

Domański Kacper

Sadowie

 

Kolenda Jędrzej

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

 

Moś Bartosz

Sadowie

13-16

Kucharski Błażej

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Matuszczak Mateusz

SP Sobótka

 

Mądry Jan

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Szóstak Stanisław

LZS Olszowa

17-24

Augustyniak Łukasz

LKS Gołuchów

 

Bocik Kamil

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Kopras Dawid

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Kołodziński Damian

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Moś Hubert

Sadowie

 

Puchała Michał

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Rudowicz Bartłomiej

LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski

 

Sitek Paweł

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

25-32

Ciupek Adam

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Florczyk Igor

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Klaczyński Kacper

UKS MARATON Moskurnia

 

Mazur Kewin

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Piasecki Kacper

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Tokarek Damian

SP Grabów nad Prosną

 

Wypych Tymoteusz

UKS MARATON Moskurnia

 

Wypych Szymon

UKS MARATON Moskurnia

33-35

Szóstak Bartłomiej

LZS Olszowa

 

Witczak Mateusz

UKS Tęcza Lamki

 

Zmyślony Mateusz

Radłów

   

Kategoria: Dziewczyny  ur. 2007 r. i młodsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Lubieniecka Gabriela

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

2

Bartoszko Natalia

UKS ŻAKI Taczanów

3

Nawrocka Aleksandra

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

4

Dymna Maja

LKS Gołuchów

5

Pietrzak Zofia

LKS Gołuchów

6

Spławska Lena

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

7-8

Kucharska Amelia

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Orpel Karolina

LKS Gołuchów

9-12

Bartoszko Nicol

UKS ŻAKI Taczanów

 

Dudzińska Franciszka

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Kaczmarek Gabriela

UKS MARATON Moskurnia

 

Kowalczyk Maja

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

13-16

Kucharska Gabriela

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Marczak Natalia

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Marczak Oliwia

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Spławska Nadia

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

17-18

Andrzejewska Nadia

LKS Gołuchów

 

Strzelczak Agata

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

   

Kategoria: Dziewczyny ur. w latach 2002-2006

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

LaptutaDarya

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

2

Stępień Julia

UKS PIAST Ostrzeszów

3

Wojdal Olga

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

4

Gola Maria

Gorzyce Małe

5

Bąkowska Beata

Sadowie

   

Kategoria: Chłopcyur. w latach 2002-2006

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Mądry Michał

UKS Piast Ostrzeszów

2

Talar Wiktor

UKS ŻAKI Taczanów

3

Baranowski  Robert

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

4

Dymacz Michał

LKS Gorzyce Małe

5

Binek Michał

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

6

Rusek Oliwier

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

7-8

Kowalski Kamil

UKS ŻAKI Taczanów

 

Ulatowski Dariusz

Raszków

9-12

Drozdowski Maksymilian

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Gawron Dawid

UKS MARATON Moskurnia

 

Nowak Wojciech

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Setecki Jan

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

13-16

Bączyński Szymon

UKS MARATON Moskurnia

 

Binek Szymon

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Kowalski Bartosz

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie – Akademia TS

 

Jańczak Piotr

LKS Gołuchów

18-19

Cieślak Radosław

Raszków

 

Stempień Jakub

UKS PIAT Ostrzeszów

  

Kategoria OPENMĘŻCZYZN

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Klimek Piotr

ZENIT Międzybórz

2

Żuberek Jakub

ZENIT Międzybórz

3

Mądry Michał

UKS PIAST Ostrzeszów

4

Zieleziński Patryk

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

5

Śmiechowski Wojciech

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

6

Zaworski Adam

UKZ ŻAKI Taczanów

7-8

Grocholski Marcin

LKS Gorzyce Małe

 

Wojcieszak Rafał

LKS Gołuchów

9-12

Dudziński Mariusz

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

 

Miazek Konrad

KS KROTOSZ Krotoszyn

 

Szlachta Tomasz

UKS Daniszyn

 

Talar Wiktor

UKZ ŻAKI Taczanów

13-16

Binek Michał

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

 

Jagodziński Paweł

UKS Daniszyn

 

Maciejewski Jacek

UKS ŻAKI Taczanów

 

Olejnik Tomasz

KS KROTOSZ Krotoszyn

17-24

Malec Wiktor

UKS IMPULS Zduny

 

Kaik Marcin

LKS Tarchalanka Tarchały Wielkie

 

Kowalski Kamil

UKZ ŻAKI Taczanów

 

Olejnik Przemysław

UKS MARATON Moskurnia

 

Rosik Mateusz

Leziona

 

Skonieczny Łukasz

ZENIT Międzybórz

 

Szubert Piotr

LKS Tarchalanka Tarchały Wielkie

25-30

Antolczyk Mateusz

KTS Kalisz

 

Bajtała Dawid

UKS Daniszyn

 

Cnotalski Matusz

Ołobok

 

Drozdowski Maksymilian

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Szymoszczyk Damian

Olszowa

 

Ulatowski Dariusz

Raszków

  

Kategoria OPEN KOBIET

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Kaman Halina

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

2

Swora Katarzyna

UKS IMPULS Zduny

3

Przybylak Helena

UKS Daniszyn

4

Lubieniecka Gabriela

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie- Akademia TS

5

Kucharska Amelia

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie- Akademia TS

6

Zybała Joanna

Łąkociny

    

Kategoria WETERAN (ur. 1980 i starsi)

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/ miejscowość

1

Drozdowski Marcin

UKS PIAST Ostrzeszów

2

Spławski Tomasz

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

3

Kasendra Jan

Kępno

4

Ciesielski Marek

UKS PROSNA Grabów

5

Grzelski Sławomir

KS KROTOSZ Krotoszyn

6

Radajewski Tadeusz

KS KROTOSZ Krotoszyn

7-8

Przygoda Jerzy

UKS PIAST Ostrzeszów

 

Szyrner Adam

Kobylin

9-12

Korczak Piotr

Baranów

 

Poprawki Dariusz

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

 

Rosik Piotr

Leziona

 

Sibera Henryk

Baranów

13-16

Gdynia Stanisław

KS KROTOSZ Krotoszyn

 

Pilarski Piotr

Ostrów Wielkopolski

 

Śnioch Jacek

LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski

 

Winkiel Roman

LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie

17-18

Duleba Roman

Skalmierzyce

 

Kupczyk Wojciech

LZS BARYCZ Przygodzice


 


Content Management Powered by CuteNews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
     
 

Copyright© 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone Webmaster Paweł Musieł

 
The best way to speak english fluently is to speak as often as possible.